Košík

Zobrazených všetkých 7 výsledkov

Alpro mandľový nápoj bez cukru 1000ml

2,50 
Mandle zo Stredozemia najprv ľahko opražíme, aby sme zdôraznili ich prírodnú chuť, rozomelieme ich na jemno a nakoniec zmiešame s vodou - žiadny pridaný cukor, žiadne sladidlá. A výsledok je vynikajúci: Alpro Mandľový nápoj nesladený. Začnite váš deň s cereáliami...

BRIDGE BIO Ovsený krém 200ml

1,45 
0 z 5
0hodnotenie(a)

BRIDGE BIO Ovsený krém 200ml

1,45 
Bridge Bio Ovsený krém. Výrobok z kontrolovaného poľnohospodárstva. Vyrobené výlučne z rastlinných produktov.

BRIDGE BIO Ryžový nápoj Kakao 1L

2,40 
Bezlepkový výrobok. Neobsahuje laktózu. Bez pridaného cukru. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce sacharidy. Pred použitím pretrepať.

BRIDGE BIO Ryžový nápoj Kakao 250ml

1,10 
BRIDGE BIO ryžový nápoj KAKAO. Ryžový nápoj ochutený. Náhrada mlieka na báze ryže. Tepelne ošetrené. Výrobok z kontrolovaného poľnohospodárstva. Neobsahuje laktózu. Bez pridaného cukru.

BRIDGE BIO Ryžový nápoj Kokos 1L

2,90 
BRIDGE BIO Ryžový nápoj Kokos Ryžový s jemnou exotickou vôňou . Ideálna alternatíva pre vyváženú stravu vegánov a vegetariánov a osôb citlivých na mliečne výrobky a lepok.

BRIDGE BIO Ryžový nápoj s praženým jačmeňom 1L

2,50 
BRIDGE BIO ryžový nápoj ochutený s jačmeňom. Náhrada mlieka na báze ryže. Tepelne ošetrené. Výrobok kontrolovaného poľnohospodárstva. Neobsahuje laktózu. Bez pridaného cukru. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce sacharidy. Pred použitím pretrepať.

BRIDGE BIO Sójový nápoj Natur 1L

2,40 
BRIDGE BIO sójový nápoj Natur. Náhrada mlieka na báze sóje. Tepelne ošetrené. Výrobok z kontrolovaného poľnohospodárstva. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce sacharidy. Pred použitím pretrepať.
Loading...