Košík

V dnešnom svete je veľmi ťažké nájsť koreninové zmesi z kvalitných surovín bez pridaných zvýrazňovačov chuti, chemických aditív a pridaného cukru. Naša ponuka je jedinečná tím, že sú použité výberové suroviny, zmesi neobsahujú žiadne chemické aditíva a zvýrazňovače chutí. Samozrejmosťou je aj fakt, že sú bez pridaného cukru.

Showing 1–15 of 67 results

Safi Reform koreniny – Chili 30g

1,10 
100% prírodná koreniaca zmes bez konzervantov, bez aditív,bez umelých farbív,bez zvýrazňovačov chute a bez pridaného cukru! odporúčame tým, ktorý majú radi štiplavé jedlá.Môže obsahovať stopy orieškov,orechov,zeleru,horčičného semienká.

Safi reform koreniny – Čínska zmes 5 korenín 50g

3,30 
100% prírodná koreniaca zmes bez konzervantov, bez aditív,bez umelých farbív,bez zvýrazňovačov chute a bez pridaného cukru! . Môže obsahovať stopy orieškov, orechov, zeleru, horčičné semienka.

Safi Reform koreniny – medovka 30g

1,66 
100% prírodná koreniaca zmes bez konzervantov, bez aditív, bez umelých farbív, bez zvýrazňovačov chute a bez pridaného cukru. Môže obsahovať stopy orieškov, orechov, zeleru, horčičné semienka. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste!

Safi reform koreniny – oregano drvené 30g

1,25 
Safi fit prudukty bez pridaných aditív,bez konzervačných látok,bez farbív,bez arómy,bez cukru! Produkt v stopách môže obsahovať arašidy, orechy, zeler, sezam, horčičné semienka.

Safi reform koreniny – tymian 30g

1,30 
Safi fit produkt bez pridaných aditív,bez konzervačných látok,bez farbív,bez arómy,bez cukru! Produkt v stopách môže obsahovať arašidy, orechy, zeler, sezam, horčičné semienka.
Loading...