zdravejedla.sk
zdravejedla.sk
zdravejedla.sk
zdravejedla.sk
zdravejedla.sk

Spoločnosť zdravejedla.sk s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2009.
Hlavným impulzom k jej vzniku bolo vyplniť medzeru s produktmi zdravej výživy na slovenskom trhu a vytvoriť miesto, kde by mohol zákazník s dôverou nakupovať kvalitné potraviny bez toho, aby si musel čítať a overovať informácie o zložení výrobku.
Dôležitým zlomom v existencii spoločnosti bol v máji 2016, kedy sa pretransformovala, zmenila a rozšírila sortiment. V súčasnosti ponúka širokú škálu potravín pre zdravý životný štýl a špeciálne diéty.

Poslaním a filozofiou spoločnosti je zabezpečiť kvalitné a zdravé potraviny nielen pre širokú verejnosť, ale aj pre špecifické skupiny ľudí s rôznymi zdravotnými obmedzeniami, potravinovými alergiami a inými relevantnými diagnózami.

Široký sortiment výrobkov sa snaží reflektovať potreby zdravých zákazníkov, a zároveň aj potreby špecifických skupín ľudí, ktoré majú v oblasti stravovania isté obmedzenia.

V bohatej ponuke nájdete bio potraviny, potraviny s nízkym obsahom sacharidov a nízkym glykemickým indexom, bezlepkové potraviny, farmárske produkty, výrobky bez laktózy a vegetariánske výrobky. Našou snahou je ponúkať produkty bez chemických aditívnych látok, umelých farbív,  zvýrazňovačov chutí a samozrejme bez pridaného cukru!

Zámerom spoločnosti je osloviť každého, kto má záujem o zdravé potraviny od renomovaných výrobcov – teda konečných spotrebiteľov, ale aj existujúce predajne, ktorých predmetom činnosti je nákup a predaj potravín.

Ak máte záujem o naše výrobky, navštívte našu prevádzku v Komárne alebo náš internetový obchod (TU e-shop).

Všetky produkty v našom e-shope majú maloobchodné ceny s DPH.

Veľkoobchodný cenník poskytujeme po registrácii a splnení základných podmienok na vyžiadanie.

S otázkami ohľadom veľkoobchodu nás kontaktujte, prosím, e-mailom na:  freefromfood@freefromfood.sk alebo telefonicky na tel. č.: +421 917 789 789.